VII Niedziela Zwykła – 23. 02. 2020 r.

  1. W Kalwaryjskim Ośrodku Pomocy o. Wenantego Katarzyńca, po Mszy Św. o godz. 11, w sali terapeutycznej przy zakrystii, będzie można spotkać się z Łukaszem Kowalczykiem – terapeutą uzależnień, na co dzień pracującym, z osobami z problemem alkoholowym w poradni w Przemyślu. Informacje o bezpłatnych telefonicznych dyżurach terapeutów i prawników w trakcie tygodnia, są dostępne na stronie internetowej ośrodka oraz w gablocie przy wyjściu z kościoła. Zapraszamy do skorzystania z fachowych i bezpłatnych konsultacji.

 

2   W przyszłą niedzielę o godz. 17:00, w świetlicy w Nowosiółkach Dydyńskich,

odbędzie się spotkanie organizacyjne przed tegorocznym Misterium Męki Pańskiej  na dróżkach kalwaryjskich. Zapraszamy wszystkich uczestników. Zapraszamy również chętnych, pragnących wziąć udział po raz pierwszy w Misterium. Prosimy o      poinformowanie wszystkich uczestników spoza naszej parafii.

 

  1. Z kalendarza liturgicznego: we wtorek święto Katedry św. Piotra Apostoła, we środę wspomnienie św. Polikarpa, biskupa i meczennika
  2. Przypominamy, iż można odpisać 1% swojego podatku na cele związane z Kalwarią Pacławską! Numer KRS znajduje się na ulotkach z tyłu kościoła, oraz na stronie internetowej www.kalwariapaclawska.pl Można też przynieść Pit-y do zakrystii, pomożemy rozliczyć podatek. Obecny odpis podatkowy przeznaczymy na prace konserwatorskie wewnątrz naszej świątyni. Za wszelkie wsparcie z serca dziękujemy, otaczając naszych Dobrodziejów stałą opieką modlitewną!

 

  1. 22 lutego (wtorek) o godz. 18.00 w świetlicy w Huwnikach odbędzie się spotkanie na temat fotowoltaiki i wymiany pieców. Bliższe informacje zamieszczone w gablocie.

 

  1. W zakrystii można zamówić kalwaryjskie intencje mszalne. Zapraszamy również do sklepiku pod chórem

 

Na kolejny tydzień życzymy pełni Bożej opieki, niech Maryja – Pani Kalwaryjska, otacza swoją matczyną opieką!

Kalendarz wydarzeń

Jeśli chcesz na bieżąco znać zbliżające się wydarzenia, koniecznie sprawdź kalendarz Sankuarium.