Zapisy na rekolekcje biblijne z ks. Jose

05-07 lipca 2019

Prowadzi ks. Jose Maniparambil (Indie)

Zapraszamy na wyczekiwane rekolekcje biblijne pt. „UZDROWIENIE I CIERPIENIE”, które odbędą się w dniach 05-07 lipca 2019r. w Kalwarii Pacławskiej. Kolejny raz będziemy gościć w naszym sanktuarium znakomitego biblistę, ks. Jose Maniparambila z Indii.

Już w ubiegłym roku ks. Jose miał do nas przybyć, jednak z powodu powodzi w Indiach, nie mógł opuścić swojego kraju.

Rekolekcje skierowane są do osób dorosłych, które pragną zgłębić tajemnicę cierpienia i uzdrowienia poprzez Słowo Boże. W obliczu ludzkiego bólu rodzi się wiele pytań do Boga: o źródło i sens cierpienia, możliwość uzdrowienia czy wolę Bożą w trudnych okolicznościach życia. Uczymy się od biblijnych świadków wiary przejść własny etap zmagania i przyjąć uleczenie. Ufamy, że ksiądz Jose, po raz kolejny, pomoże nam zanurzyć się w słowie Bożym i odnaleźć Boże odpowiedzi.

W programie rekolekcji będą liczne konferencje (tłumaczone na język polski), modlitwa i Eucharystia. Prosimy, by zabrać ze sobą swój egzemplarz Biblii oraz warto mieć swój notatnik na osobiste zapiski.

           Ks. Jose Maniparambil jest profesorem biblistyki oraz znanym i cenionym rekolekcjonistą w wielu krajach świata. Jest katolickim kapłanem obrządku syromalabarskiego, którego korzenie sięgają św. Tomasza Apostoła. Jest siódmym z dziewięciorga rodzeństwa. W 25 roku życia 1989 r. w Diecezji Irinjalakuda otrzymał święcenia kapłańskie. Po 10 latach ukończył studia doktoranckie. Wyjątkowe zrozumienie Biblii księdza Jose pomaga słuchaczom zmieniać swoje życie w praktyce. Głosił również słowo Boże m.in. w Arabii Saudyjskiej – kraju, w którym jest zakaz prowadzenia jakiejkolwiek działalności duszpasterskiej a jedyną obowiązującą religią jest Islam. Do tej pory napisał 45 książek w swoim ojczystym języku Malayalam, które są tłumaczone na inne języki świata.

KOSZTY za jedną osobę:

    Z noclegiem i wyżywieniem –  170 zł.

    Bez noclegu, z wyżywieniem – 120 zł.

    Bez noclegu i bez wyżywienia – 70 zł.

ZAPISY:

    Przez formularz internetowy ( <— kliknij)

    Ilość miejsc z noclegami ograniczona.

UWAGA: W przypadku rezygnacji z rekolekcji wpłacona zaliczka nie jest zwracana, a pozostałą kwotę należy uiścić w dniu rozpoczęcia rekolekcji w recepcji

NOCLEGI:

    Pokoje wieloosobowe (wc, prysznic) w Domu Pielgrzyma. W wyposażeniu nie ma ręczników.

    Rezerwacja noclegu następuje przy zapisaniu się przez formularz internetowy lub osobiście w zakrystii kościoła.

Uwaga: Miejsca noclegowe są przyporządkowane według płci z kilkoma osobami. Nie przewidujemy oddzielnych noclegów dla małżeństw.

MIEJSCE WYDARZENIA:

37-743 Kalwaria Pacławska 40

Dom Pielgrzyma i namiot przy Sanktuarium Matki Bożej Kalwaryjskiej

PROGRAM:

Rejestracja w dniu rozpoczęcia możliwa od g. 16:00.

Rozpoczęcie 05 lipca (piątek) kolacją o g. 17:30 w Domu Pielgrzyma. Po niej I konferencja.

Zakończenie 07 lipca (niedziela) ok. g. 21:00.

INFORMACJE dodatkowe:

Wszelkie pytania należy kierować do opiekuna rekolekcji – o. Piotr Odój (722 001 505) lub e-mail: rekolekcje.kalwaria@gmail.com

Do zobaczenia w Kalwarii Pacławskiej z Biblią w ręku.

Franciszkanie

 

Zobacz poprzednie rekolekcje tutaj!