“W ciszy” z o. Wenantym

„Weekend w ciszy… z Ojcem Wenantym”, to propozycja kustoszów Sanktuarium Męki Pańskiej i Matki Bożej w Kalwarii Pacławskiej, a jednocześnie stróżów Grobu Ojca Wenantego Katarzyńca, sługi Bożego, dla tych, którzy nie tylko pragną zgłębić duchowość tego niezwykłego kandydata na ołtarze, ale również oderwać się od codziennej rzeczywistości i zatopić się w ciszy i niecodziennej atmosferze kalwaryjskiego sanktuarium.

Pierwszy „Weekend w ciszy…” jeszcze w tym roku, w dniach 28-30 września (piątek-niedziela). W programie m.in. osobiste doświadczenie ciszy (bez telefonów, laptopów, tabletów), całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu, wyjście na „pustynię” ze Słowem, ale również wspólna Eucharystia, konferencja, czy pielgrzymka różańcowa do Pustelni św. Marii Magdaleny.

„Weekend w ciszy…” przeznaczony jest dla wszystkich, czyli dla osób świeckich, duchownych czy osób konsekrowanych. Każdy z uczestników otrzymuje pojedynczy pokój, dlatego też ilość miejsc jest ograniczona (25 osób), koszt weekendu to 170 zł. W czasie posiłków będzie obowiązywać cisza, przeplatana myślami Ojca Wenantego i św. Maksymiliana. Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie do 10 września br. przez Dom Pielgrzyma w Kalwarii Pacławskiej, tel. numer: 16 671 95 55.

Kontakt oraz pozostałe informacje pod numerem telefonu 532 076 902. Szczegółowy program zamieszczony jest na stronie www.wenanty.pl

o.Edward Staniukiewicz