Come & see o świętym Franciszku i Słowie

Słuchanie i wypełnianie Bożego słowa dla Franciszka stało się podstawą jego życia. To w słowie Boga poznaje serce Boga. To w słowie Pan objawia mu swoją świętą wolę.
Słowo Boga może odpowiedzieć na Twoje pytania – o życie, o przyszłość, o powołanie.
I w tym chcemy Ci pomóc w szukaniu tych odpowiedzi.

Pokój i dobro!

Jeśli chcesz zapisać się na rekolekcje z cyklu come&see o świętym Franciszku i jego relacji do Słowa Bożego to trafiłeś w najlepsze z możliwych miejsc! Taką formę spotkania adresujemy do chłopaków od 15 roku życia!

Termin: 9-11 grudnia 2022
Miejsce: Klasztor Znalezienia Krzyża Świętego w Kalwarii Pacławskiej (k. Przemyśla, woj. podkarpackie)
Koszt: ofiara dobrowolna
Ważne:

  1. Dojazd na miejsce w dniu rozpoczęcia do godz. 17.00!
  2. Przesłanie formularza jest równoznaczne ze wstępnym przyjęciem zapisu! Spodziewaj się od nas wiadomości email z potwierdzeniem i kolejnymi informacjami! 🙂
  3. Uczestnicy niepełnoletni muszą przysłać zgodę rodziców w formie papierowej lub elektronicznej (skan) wypełnioną wg wzoru przesłanego przez nas w zwrotnej wiadomości email.
  4. Ofiary można składać za pomocą wpłat na konto (namiary na franciszek.pl/kontakt) lub osobiście na miejscu spotkania.
Inne:
Co wliczamy w koszty? Przede wszystkim nocleg i wyżywienie uczestników rekolekcji oraz ewentualne koszty dodatkowe (np. transport braci głoszących lub pomagających w rekolekcjach, gadżety itp.).
Co może się przydać?
Pismo Święte, notatnik, różaniec. Ciepłe, zimowe ubranie jak buty, kurtka, czapka, szalik, rękawiczki (Kalwaria Pacławska mieści się na szczycie góry) oraz rzeczy osobiste (jak kosmetyki czy leki).
To już chyba wszystko – w razie potrzeby skontaktuj się z opiekunem rekolekcji (namiar znajdziesz na stronie z opisem rekolekcji).
Do zobaczenia! 🙂

Prowadzący: br. Darek Sowa OFMConv (Kalwaria Pacławska)

slowo_plakat

Kalendarz wydarzeń

Jeśli chcesz na bieżąco znać zbliżające się wydarzenia, koniecznie sprawdź kalendarz Sankuarium.

ZOBACZ