Intencje mszalne

ZAMAWIANIE INTENCJI MSZALNYCH:

Sposób rezerwacji:

  • osobiście w zakrystii kościoła

  • telefonicznie: +48 16 671 95 44

  • lub poprzez e-mail: sanktuarium@kalwariapaclawska.pl (Prosimy nie zrażać się informacjami zwrotnymi e-maila, mówiącymi o nie dochodzących wiadomościach. Ojciec kustosz mimo to otrzymuje je i odpowie w przeciągu jednego lub dwóch dni)

W naszym sanktuarium odprawiamy trzy rodzaje intencji:

  • indywidualne z określonym terminem – jeden z kapłanów odprawia jedną Mszę św. w podanej intencji; należy najpierw uzgodnić z klasztorem termin jej odprawienia (dzień i godzinę). Należy podać treść intencji telefonicznie lub poprzez email (sanktuarium@kalwariapaclawska.pl). Sposób złożenia dobrowolnej ofiary: po uzgodnieniu terminu należy dokonać przelew na nr konta podany poniżej z dopiskiem “(data i godzina uzgodnionej mszy, kluczowe słowa intencji np. za kogo)”

  • indywidualne bezterminowe – jeden z kapłanów odprawia jedną Mszę św. w podanej intencji; jednak nie będzie znana przez zamawiającego data, godzina i miejsce odprawienia tej Mszy św. (niektóre będą w sanktuarium, w kaplicy klasztornej lub na wyjeździe poza klasztorem). Należy podać treść intencji telefonicznie lub poprzez email (sanktuarium@kalwariapaclawska.pl). Sposób złożenia dobrowolnej ofiary: dokonać przelew na nr konta podany poniżej z dopiskiem “msza św. bezterminowa, kluczowe słowa intencji np. za kogo”

  • składkowe za wstawiennictwem Matki Bożej Kalwaryjskiej – ze względu na licznych pielgrzymów, dzięki specjalnemu pozwoleniu abpa Adama Szala, jeden z kapłanów odprawia jedną Mszę św. składając ją w wielu intencjach. Taką Mszę św. odprawiamy w każdą środę i sobotę o. g. 7:00 przy obrazie Matki Bożej. To są zawsze i najszybciej dostępne intencje jakie można zamówić w naszym sanktuarium. Należy podać treść intencji telefonicznie lub poprzez email (sanktuarium@kalwariapaclawska.pl). Sposób złożenia dobrowolnej ofiary: po uzgodnieniu terminu należy dokonać przelew na nr konta podany poniżej z dopiskiem “(data i godzina uzgodnionej mszy, kluczowe słowa intencji np. za kogo)”

Numer konta bankowego:

89 1240 1776 1111 0000 1936 2478

Klasztor Znalezienia Krzyża Św.

Zakonu Braci Mniejszych Konwentualnych

37-743 Kalwaria Pacławska 40