XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA 12. 11. 2017 r.


  1. Dziękujemy O. Piotrowi Cuber z Klasztoru w Oświęcimiu-Harmężach za przewodniczenie obchodom 100.tnej rocznicy powstania Rycerstwa Niepokalanej. Dziękujemy także O. Zdzisławowi i Członków naszego koła Stowarzyszenia Rycerstwa Niepokalanej za przygotowanie spotkania w którym wzięli udział Rycerze z klasztorów podkarpackich naszej Prowincji.
  2. Nabożeństwa wypominkowe w naszym Sanktuarium, codziennie po Mszy św. o g. 8:00, przy Ołtarzu Matki Bożej Kalwaryjskiej.
  3. W sobotę, 18 listopada zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00, o trzeźwość w rodzinie i ojczyźnie oraz o trwanie w trzeźwości z prośbą o siłę w pokonywaniu zniewoleń. Po Mszy św. spotkanie w Sali Fredry. Temat spotkania: „Nigdy nie jesteś sam”.
  4. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 8.00 spotkanie koła Stowarzyszenia Rycerstwa Niepokalanej w Sali Fredry
  5. Rozpoczęliśmy ogrzewanie Kościoła. Bóg zapłać wszystkim ofiarodwacom za pomoc finansową przeznaczoną na ogrzewanie kościoła. W dalszym ciągu prosimy o wsparcie materialen na ten cel.
  6. Z kalendarza liturgicznego: w tym tygodniu obchodzimy: w poniedziałek wspomnienie świętych męczenników Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, we wtorek wspomnienie meczenników: Mikołaja Tavelićia i Towarzyszy, w piątek wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy, patronki FZŚ,  w sobotę: bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy.
  7. W zakrystii można zamówić kalwaryjskie intencje mszalne na 2018. Po Mszy św. o godz. 11.00 zapraszamy do bufetu w Domu Pielgrzyma.

    Niech Dobry Bóg nam błogosławi przez wstawiennictwo Matki Bożej Kalwaryjskiej…