III Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek
Kalwaria Pacławska 2018

Dziękujemy i gratulujemy wszystkim uczestnikom!

WYNIKI

PRZESŁUCHANIA KONKURSOWE W KATEGORII SCHOLE

A/ kategoria wykonawcy-amatorzy/ przedział wiekowy 10-14 lat

III miejsce

Schola dziecięca z kościoła pw. Św. Józefa w Komańczy

Wyróżnienie

Schola parafialna przy parafii Matki Bożej Częstochowskiej w Krównikach

PRZESŁUCHANIA KONKURSOWE W KATEGORII ZESPOŁY WOKALNE

A/ kategoria wykonawcy-amatorzy/ przedział wiekowy 10-14 lat

I miejsce

Zespół „NAAJ” ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Przeworsku

III miejsce

Zespół wokalny z Gminnego Ośrodka Kultury w Krasiczynie

 PRZESŁUCHANIA KONKURSOWE W KATEGORII ZESPOŁY FOLKLORYSTYCZNE

I miejsce

Zespół „Pokolenie” z Ziemi Kalwaryjskiej

II miejsce

Zespół śpiewaczy z Rożniatowa

PRZESŁUCHANIA KONKURSOWE W KATEGORII ZESPOŁY WOKALNO-INSTRUMENTALNE

A/ kategoria wykonawcy-amatorzy/ przedział wiekowy 10-14 lat

II miejsce

Zespół wokalno-instrumentalny „AGLET” z Żurawicy

III miejsce

Zespół wokalno-instrumentalny „MOS BAND” z Niepublicznej Szkoły Podstawowej z Przedziałami Gimnazjalnymi w Przemyślu

B/ kategoria wykonawcy uczący się w szkołach artystycznych / przedział wiekowy 10-14 lat

II miejsce

Zespół wokalno-instrumentalny „KODO” z ZPSM w Przemyślu

B/ kategoria wykonawcy uczący się w szkołach artystycznych / przedział wiekowy 15-18 lat

Wyróżnienie

Zespół wokalno-instrumentalny „Uratowani” z Sanoka

A/ kategoria wykonawcy-amatorzy/ przedział wiekowy dorośli powyżej 19 roku

I miejsce

Zespół wokalno-instrumentalny „Ruah Elohim” z Lubaczowa

III miejsce

Zespół wokalno-instrumentalny „Miriam” z Kalwarii Pacławskiej

Wyróżnienie specjalne za radość wspólnego muzykowania

Zespół wokalno-instrumentalny „The Rabbit Family & Friend’s”

PRZESŁUCHANIA KONKURSOWE W KATEGORII CHÓRY

I miejsce ex aequo

Chór mieszany „Cantilena” z Miejskiego Ośrodka Kultury w Radymnie

Chór parafialny „Testimonium” działający przy parafii NMP Królowej Polski w Wacławicach

PRZESŁUCHANIA KONKURSOWE W KATEGORII SOLIŚCI

A/ kategoria wykonawcy-amatorzy/ przedział wiekowy 6-9 lat    

I miejsce

Weronika Kud ze Szkoły Podstawowej w Gaci

Emila Skiba z Jasienicy Rosielnej

II miejsce

Julia Cyburt ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Przeworsku

Ksawery Łobaza z Gminnego Ośrodka Kultury w Domaradzu

III miejsce

Michał Letawin z Chmielnickiego (Ukraina)

Maja Jaroch ze Szkoły Podstawowej w Wyszatycach

Wyróżnienie

Alicja Dąbrowska ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Wesołej

Amelia Łobaza z Gminnego Ośrodka Kultury w Domaradzu

B/ kategoria wykonawcy uczący się w szkołach artystycznych / przedział wiekowy 6-9 lat

I miejsce

Jagoda Leś z Rzeszowskiego Domu Kultury

A/ kategoria wykonawcy-amatorzy/ przedział wiekowy 10-14 lat

I miejsce

Aleksandra Chyłek z Rzeszowskiego Domu Kultury

II miejsce

Martyna Burchała ze Szkoły Podstawowej w Grochowcach

Kacper Dziki Gminnego Ośrodka Kultury w Domaradzu

III miejsce

Martyna Andreasik z Korczowej

Julia Czopik z Gminnego Ośrodka Kultury w Domaradzu

Mateusz Wolwowicz z Jarosławia

Wyróżnienie

Amelia Sobieraj ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Przeworsku

B/ kategoria wykonawcy uczący się w szkołach artystycznych / przedział wiekowy 10-14 lat

Grand Prix

Anna Dąbrowska z Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie

I miejsce

Kinga Paszek z Rzeszowskiego Domu Kultury

II miejsce

Julia Fijałkowska ze Spółdzielczego Domu Kultury w Stalowej Woli

III miejsce

Matylda Korona z Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie

Wyróżnienie

Wiktoria Wojas z Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie

A/ kategoria wykonawcy-amatorzy/ przedział wiekowy 15-18 lat

I miejsce

Albina Motylewicz z Zespołu Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych

w Przemyślu

Aleksandra Łygan ze Szkoły Podstawowej w Wyszatycach

II miejsce

Anna Motylewicz z Przemyśla

III miejsce

Eryka Woźniak ze Szkoły Podstawowej w Drohojowie

Agnieszka Łysik ze Szkoły Podstawowej w Wyszatycach

Wyróżnienie

Bożena Sawośka z Chmielnickiego (Ukraina)

B/ kategoria wykonawcy uczący się w szkołach artystycznych / przedział wiekowy 15-18 lat

I miejsce

Oliwia Skóra z Młodzieżowego Domu Kultury w Rzeszowie

II miejsce

Kornelia Kulczycka z Młodzieżowego Domu Kultury w Rzeszowie

III miejsce

Karol Jagiełło z Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie

A/ kategoria wykonawcy-amatorzy/ przedział wiekowy dorośli powyżej 19 lat

I miejsce

Agnieszka Hajduk ze Strzyżowa

B/ kategoria wykonawcy uczący się w szkołach artystycznych/ przedział wiekowy dorośli powyżej 19 lat

I miejsce

Magdalena Bukała z Rzeszowa

PRZESŁUCHANIA KONKURSOWE W KATEGORII DUETÓW

A/ wykonawcy-amatorzy/ przedział wiekowy 10-14 lat 

wyróżnienie

Duet „Świetliste Perełki” z Kupiatycz

B/ kategoria wykonawcy uczący się w szkołach artystycznych/ przedział wiekowy 10-14 lat

I miejsce

Duet Lena i Kinga Paszek z Rzeszowskiego Domu Kultury

A/ wykonawcy-amatorzy/ przedział wiekowy dorośli od lat 19

I miejsce

Duet Anna i Małgorzata Bonk z Wrocławia